OFERTA DLA DEWELOPERÓW

Sprzedaż nieruchomości ściśle wiąże się z odbiorem wizualnym sprzedawanych obiektów przez potencjalnych klientów. Większość ludzi zwraca uwagę przede wszystkim na elementy widoczne gołym okiem, polegając na wrażeniach wzrokowych. Projekty wnętrz w formie czytelnych i atrakcyjnych wizualizacji są w tym przypadku nieocenioną pomocą w procesie pozyskiwania klientów. Pozwalają dostrzec możliwości danej przestrzeni oraz zidentyfikować surową nieruchomość jako potencjalne miejsce do życia.

 

Proponujemy opracowanie wizualizacji w oparciu o przewidywany profil klienta.

 

– Dla rynku pierwotnego
W przypadku inwestycji dopiero powstających zwykle nie ma możliwości ciekawego zaprezentowania wnętrz na fotografiach. Doskonałym sposobem przedstawienia klientom potencjału i możliwości aranżacji wnętrz nieruchomości jest przygotowanie fotorealistycznych wizualizacji.

– Dla rynku wtórnego
Starsze nieruchomości, nierzadko zniszczone lub źle utrzymane, mogą odstraszyć klientów swoim wyglądem już na bardzo wczesnym etapie poszukiwań. Często o rezygnacji z zainteresowania danym obiektem decyduje narzucony przez poprzednich właścicieli styl i pomysł na rozmieszczenie elementów we wnętrzach. Nowy projekt pozwoli spojrzeć na sytuację w zupełnie innym świetle i dostrzec często niewykorzystany potencjał.
Projekty mieszkań pokazowych

 

Mieszkania pokazowe stały się w ostatnich latach prawdziwą dźwignią sprzedaży nieruchomości. Wzorcowo przygotowana przestrzeń pozwala przyszłym klientom poczuć się jak w domu i dostrzec możliwości wykorzystania wnętrz.
Oferujemy kompletne projekty mieszkań pokazowych oraz opiekę nad realizacją projektu.

 

Zapraszamy do współpracy i kontaktu.

Wnętrza Premium

wnętrza rezydencji, urządzone w podwyższonym standardzie.

Unikalne rozwiązania

Wnętrza domów i apartamentów, dla klientów wymagających.

Dopasowanie do budżetu

Rozwiązania dla klientów poszukujących standardowych, dostępnych rozwiązań.